Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Dorosłych

Renata Domańska

Renata Domańska - fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą dziecięcym, absolwentką Wydziału Rehabilitacji AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Od 2008 r. pracuję w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Warszawie, gdzie prowadziłam terapię dzieci m.in. ze schorzeniami neurologicznymi, zespołami genetycznymi, zaburzeniami napięcia mięśniowego, problemami z przetwarzaniem bodźców sensorycznych oraz wadami postawy. Jestem certyfikowanym terapeutą metod: NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, PNF, Kinesiotapingu. Wciąż rozwijam się zawodowo, podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w kolejnych kursach i warsztatach dotyczących fizjoterapii dziecięcej. Przede wszystkim jestem mamą małej, wesołej Zuzy, która aktywnie organizuje mi każdą wolną chwilę :)


Dorota Pawłowicz - psycholog

Jestem psychologiem, ukończyłam KUL w 2007 r. ze specjalizacją psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Pracowałam cztery lata w Centrum Zdrowia Dziecka w Poradni dla dzieci z Autyzmem, gdzie prowadziłam diagnozę oraz terapię indywidualną i grupową. Dwa lata spędziłam w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Warszawie, gdzie zajmowałam się dziećmi z autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa oraz różnymi schorzeniami neurologicznymi i genetycznymi. W międzyczasie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Sportu, po których pracowałam m.in. ze wspinaczami i rowerzystami nad ustalaniem sobie celów startowych, sposobami ich realizacji oraz relaksacją. Od kilku lat pracuję jako terapeuta Integracji Sensorycznej w Zespole Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych nr 1 na ul. Zawiszy 13 oraz w kilku prywatnych gabinetach. Ostatnio wraz z moim Super Psem – Nordim, ukończyliśmy szkolenie teoretyczne i praktyczne w kierunku dogoterapii, więc zaczynamy prężnie działać. Codziennie jeżdżę na rowerze, biegam też maratony, wspinam się na wysokie góry, jestem pilotem paralotni.


Dorota Pawłowicza

Pies Nordi

Nordi Super Pies – Pies Terapeuta

Nordi, jak to Super Pies. Jest skromny, ale w tej skromności przekochany. Jest cierpliwy, mądry, grzeczny. Można go głaskać po uszach. Zna wiele sztuczek i szybko uczy się nowych. Uwielbia pływać, biegać i jeździć przyczepką rowerową. Od kiedy pojawił się w moim życiu, wszystkie wyjazdy, plany i sposoby spędzania wolnego czasu ustawiane są pod niego. Zdał za pierwszym podejściem egzamin na psa terapeutycznego, co nie było wcale takie proste! Lubi aportować, bawić się szarpakiem i wystawiać brzuch do głaskania. Na pewno go pokochacie!


Małgorzata Klucz-Dąbrowska - fizjoterapeuta

Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek Fizjoterapia i studiów podyplomowych „Wczesna Interwencja, pomoc dziecku i rodzinie”, a także certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, PNFu i Kinesiotapingu. Od czasu ukończenia studiów jestem związana zawodowo z Ośrodkiem Wczesnej Interwencji przy ulicy Pilickiej w Warszawie, gdzie pracuję z najmłodszymi dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwoju. Prywatnie żona, mama Felka i Franka, wielka fanka biegania, indoor cyclingu i zdrowego odżywiania.


Małgorzata Klucz-Dąbrowska


Ewelina Grabarczyk–Kosiura – fizjoterapeuta, terapeuta Integracji Sensorycznej

Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Wydziału Rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i podyplomowych kwalifikacyjnych studiów pedagogicznych. Jestem również certyfikowaną terapeutką Integracji Sensorycznej, PNF i Kinesiotapingu. Od czasu ukończenia studiów pracowałam zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi. Obecnie jestem także terapeutą Integracji Sensorycznej w jednej z warszawskich szkół integracyjnych. Staram się rozwijać zawodowo aby doskonalić swoje techniki pracy i być coraz lepszą w tym co robię. Prywatnie uwielbiam grać w siatkówkę i zdobywać kolejne górskie szczyty. 


Karolina Nowak – logopeda, polonista

Jestem absolwentką Wydziału Polonistyki ze specjalnością pedagogiczną oraz logopedyczną na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłam liczne staże i praktyki, m.in. w przedszkolach, szkole podstawowej, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej TOP oraz warszawskich szpitalach klinicznych. Pracowałam w Fundacji Zdrowie z dziećmi z Autyzmem. Ponadto od 2014 roku pracuję w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Warszawie, gdzie prowadzę terapię dzieci, m.in. z zaburzeniami neurologicznymi, zespołami genetycznymi, Autyzmem oraz zespołem Aspergera. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerzam poprzez udział w kursach, szkoleniach oraz studia podyplomowe na kierunku „Wczesna Interwencja Pomoc Dziecku i Rodzinie”. W wolnym czasie zgłębiam magię książek, uprawiam trekking i pływanie.


Karolina Nowak

Jarosław Domański

Jarosław Domański - fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym, absolwentem Wydziałów Rehabilitacji i Wychowania Fizycznego AWF w Warszawie. Od 2008 roku zajmuję się pacjentami z wadami postawy oraz osobami cierpiącymi na dolegliwości układu ruchu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyte na wielu kursach z zakresu terapii manualnej wykorzystuję w pracy z dziećmi i dorosłymi. Stale dążę do doskonalenia technik terapeutycznych i poznawania nowych metod rehabilitacji. W wolnym czasie trochę biegam, trochę skaczę, a czasem przenoszę ciężary.


Małgorzata Brzozowska-Gilewska
- lekarz specjalista rehabilitacji medycznej

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 2002 roku. Do końca 2011 roku pracowałam w Klinice Rehabilitacji Pediatrycznej Centrum Zdrowia Dziecka. Pracę w Klinice zakończyłam pomyślnie zdanym egzaminem specjalizacyjnym. Poza tym ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach w kraju i za granicą. Ukończyłam m.in. kurs diagnostyki metodą Vojty, kurs oceny metodą Prechtla, kurs terapii NDT-Bobath Basic. Obecnie pracuję w kilku ośrodkach rehabilitacji dziennej dla dzieci oraz w Stowarzyszeniu "Tęcza". Całe swoje zawodowe życie wiążę z pracą z dziećmi, szczególnie z problemami neurologicznymi. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci w wieku szkolnym, którzy mimo, że już całkiem duzi, pochłaniają większość mojego czasu poza pracą. Uwielbiam jogę i dobrą literaturę.Wszystkie dyplomy i certyfikaty dostępne są do wglądu naszych pacjentów
w siedzibie gabinetu.