Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Dorosłych

O nas - zespół

Renata Domańska

Renata Domańska - fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą dziecięcym, absolwentką Wydziału Rehabilitacji AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2008 r. w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Warszawie, gdzie prowadziłam terapię pacjentów m.in. ze schorzeniami neurologicznymi, zespołami genetycznymi, zaburzeniami napięcia mięśniowego, problemami z przetwarzaniem bodźców sensorycznych oraz wadami postawy. W ostatnich latach współpracowałam z Centrum Medycznym Damiana, a obecnie z placówką grupy Lux Med. Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, PNF, Kinesiotapingu oraz diagnostyki Metodą Prechtla. Wciąż rozwijam się zawodowo, podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w kolejnych kursach i warsztatach dotyczących fizjoterapii dziecięcej. Przede wszystkim jestem mamą dwóch córek – Zuzki i Basi, które aktywnie organizują mi każdą wolną chwilę :)


Dorota Pawłowicz - psycholog

Jestem psychologiem, ukończyłam KUL w 2007 r. ze specjalizacją psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Pracowałam cztery lata w Centrum Zdrowia Dziecka w Poradni dla dzieci z Autyzmem, gdzie prowadziłam diagnozę oraz terapię indywidualną i grupową. Dwa lata spędziłam w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Warszawie, gdzie zajmowałam się dziećmi z autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa oraz różnymi schorzeniami neurologicznymi i genetycznymi. W międzyczasie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Sportu, po których pracowałam m.in. ze wspinaczami i rowerzystami nad ustalaniem sobie celów startowych, sposobami ich realizacji oraz relaksacją. Od kilku lat pracuję jako terapeuta Integracji Sensorycznej w Zespole Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych nr 1 na ul. Zawiszy 13 oraz w kilku prywatnych gabinetach. Ostatnio wraz z moim Super Psem – Nordim, ukończyliśmy szkolenie teoretyczne i praktyczne w kierunku dogoterapii, więc zaczynamy prężnie działać. Codziennie jeżdżę na rowerze, biegam też maratony, wspinam się na wysokie góry, jestem pilotem paralotni.


Dorota Pawłowicza

Jarosław Domański

Jarosław Domański - fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym, absolwentem Wydziałów Rehabilitacji i Wychowania Fizycznego AWF w Warszawie. Od 2008 roku zajmuję się pacjentami z wadami postawy oraz osobami cierpiącymi na dolegliwości układu ruchu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyte na wielu kursach z zakresu terapii manualnej wykorzystuję w pracy z dziećmi i dorosłymi. Stale dążę do doskonalenia technik terapeutycznych i poznawania nowych metod rehabilitacji. W wolnym czasie trochę biegam, trochę skaczę, a czasem przenoszę ciężary.


Małgorzata Klucz-Dąbrowska - fizjoterapeuta

Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek Fizjoterapia i studiów podyplomowych „Wczesna Interwencja, pomoc dziecku i rodzinie”, a także certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, PNFu i Kinesiotapingu. Od czasu ukończenia studiów jestem związana zawodowo z Ośrodkiem Wczesnej Interwencji przy ulicy Pilickiej w Warszawie, gdzie pracuję z najmłodszymi dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwoju. Prywatnie żona, mama Felka i Franka, wielka fanka biegania, indoor cyclingu i zdrowego odżywiania.


Małgorzata Klucz-Dąbrowska

Marcin Jelitto

Marcin Jelitto - fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu funkcjonalnym. Prowadzę kompleksową terapię z uwzględnieniem biomechaniki i funkcji ciała w odniesieniu do konkretnych aktywności. W pracy wykorzystuje metody i techniki z ukończonych szkoleń:
- International Academy of Orthopedic Medicine
- PNF
- Terapia Manualna Holistyczna dr. Rakowskiego
- Masaż Głęboki Tkanek Miękkich
Prywatnie związany jestem ze sportem. Od wczesnych lat z pływaniem i tenisem. Obecnie moimi pasjami są bieganie i podróże.

Zuzanna Rybak - neurologopeda kliniczny

Jestem absolwentką logopedii oraz pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studiów podyplomowych „Neurologopedia kliniczna z wczesną interwencją logopedyczną” na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Doświadczenie zbierałam w Ośrodku Wczesnej interwencji dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną na ul. Pilickiej w Warszawie, w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Zielona Akademia” w podwarszawskim Wierzbinie, przedszkolach terapeutycznych dla dzieci z autyzmem „Małe Kajtki” a obecnie w przedszkolu Fundacji Scolar. Uczestniczyłam w kursach doszkalających m.in. szkolenie „Terapia PNF w dysfunkcjach wewnętrzno- i zewnętrzno-oralnych”, szkolenie Makaton I stopień, „Narzędzie M-CHAT-R/F – praktyczne zastosowanie w monitorowaniu rozwoju dziecka”, „Stymulacja mechanizmów lewopółkulowych – usprawnianie pracy lewej półkuli mózgu”, „Centralne zaburzenia przetwarzania słuchowego jako nowe spektrum zaburzeń na poziomie CUN”, „Wykorzystanie elementów metody verbotonalnej w terapii dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej” cz. 1. W czasie wolnym od pracy chodzę na ściankę wspinaczkową, czytam, spędzam czas z bliskimi.

Marcin Jelitto

Aneta Ciechońska

Aneta Ciechańska – logopeda

Jestem logopedą dyplomowanym i magistrem filologii polskiej. Logopedię ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim a filologię polską, ze specjalizacją nauczycielską, na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W ramach prywatnej praktyki, od 2011 roku, prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe a także warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej i logopedycznej, ponieważ jeszcze na studiach, pracowałam z dziećmi i młodzieżą, odbyłam także liczne praktyki w szkołach, przedszkolach, poradniach i placówkach medycznych. Prowadzę również zajęcia logopedyczne dla dorosłych, zajęcia z emisji głosu, a także zajęcia pedagogiczne, wpierające naukę czytania i pisania.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci: Jasia, Zosi i Szymonka. Doskonale więc wiem, że praca z dziećmi to przygoda pełna wyzwań oraz dumy i radości. W wolnej chwili gram ze swoimi dziećmi w planszówki oraz ćwiczę zumbę.

Małgorzata Brzozowska-Gilewska
- lekarz specjalista rehabilitacji medycznej

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 2002 roku. Do końca 2011 roku pracowałam w Klinice Rehabilitacji Pediatrycznej Centrum Zdrowia Dziecka. Pracę w Klinice zakończyłam pomyślnie zdanym egzaminem specjalizacyjnym. Poza tym ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach w kraju i za granicą. Ukończyłam m.in. kurs diagnostyki metodą Vojty, kurs oceny metodą Prechtla, kurs terapii NDT-Bobath Basic. Obecnie pracuję w kilku ośrodkach rehabilitacji dziennej dla dzieci oraz w Stowarzyszeniu "Tęcza". Całe swoje zawodowe życie wiążę z pracą z dziećmi, szczególnie z problemami neurologicznymi.
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci w wieku szkolnym, którzy mimo, że już całkiem duzi, pochłaniają większość mojego czasu poza pracą. Uwielbiam jogę i dobrą literaturę.


Jakub Wojtczak

Jakub Wojtczak - fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – kierunek fizjoterapia. Specjalizuję się w ortopedii i urazach sportowych oraz medycznym treningu terapeutycznym dla dorosłych i dzieci. W swojej pracy wykorzystuję terapię manualną według koncepcji Maitland, techniki powięziowe, kinesiotaping, techniki relaksacji tkanek miękkich oraz spersonalizowany trening motoryczny. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę i umiejętności z zakresu fizjoterapii poprzez udział w kursach i warsztatach. W wolnych chwilach biegam po górach i lasach, skaczę na koncertach i czytam dobre książki :)


Wszystkie dyplomy i certyfikaty dostępne są do wglądu naszych pacjentów
w siedzibie gabinetu.