O nas / zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych terapeutów,  profesjonalistów w dziedzinie fizjoterapii, psychologii i logopedii.

Jestem fizjoterapeutą dziecięcym, absolwentką Wydziału Rehabilitacji AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2008 r. w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Warszawie, gdzie prowadziłam terapię pacjentów m.in. ze schorzeniami neurologicznymi, zespołami genetycznymi, zaburzeniami napięcia mięśniowego, problemami z przetwarzaniem bodźców sensorycznych oraz wadami postawy. W ostatnich latach współpracowałam z Centrum Medycznym Damiana, a obecnie z placówką grupy Lux Med. Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, PNF, Kinesiotapingu oraz diagnostyki Metodą Prechtla. Wciąż rozwijam się zawodowo, podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w kolejnych kursach i warsztatach dotyczących fizjoterapii dziecięcej. Przede wszystkim jestem mamą dwóch córek – Zuzki i Basi, które aktywnie organizują mi każdą wolną chwilę :).

Renata Domańska

fizjoterapeuta

Renata Domańska
Dorota Pawłowicz

Jestem psychologiem, ukończyłam KUL w 2007 r. ze specjalizacją psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Pracowałam cztery lata w Centrum Zdrowia Dziecka w Poradni dla dzieci z Autyzmem, gdzie prowadziłam diagnozę oraz terapię indywidualną i grupową. Dwa lata spędziłam w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Warszawie, gdzie zajmowałam się dziećmi z autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa oraz różnymi schorzeniami neurologicznymi i genetycznymi. W międzyczasie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Sportu, po których pracowałam m.in. ze wspinaczami i rowerzystami nad ustalaniem sobie celów startowych, sposobami ich realizacji oraz relaksacją. Od kilku lat pracuję jako terapeuta Integracji Sensorycznej w Zespole Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych nr 1 na ul. Zawiszy 13 oraz w kilku prywatnych gabinetach. Ostatnio wraz z moim Super Psem – Nordim, ukończyliśmy szkolenie teoretyczne i praktyczne w kierunku dogoterapii, więc zaczynamy prężnie działać. Codziennie jeżdżę na rowerze, biegam też maratony, wspinam się na wysokie góry, jestem pilotem paralotni.

Dorota Pawłowicz

psycholog

Jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym, absolwentem Wydziałów Rehabilitacji i Wychowania Fizycznego AWF w Warszawie. Od 2008 roku zajmuję się pacjentami z wadami postawy oraz osobami cierpiącymi na dolegliwości układu ruchu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyte na wielu kursach z zakresu terapii manualnej wykorzystuję w pracy z dziećmi i dorosłymi. Stale dążę do doskonalenia technik terapeutycznych i poznawania nowych metod rehabilitacji. W wolnym czasie trochę biegam, trochę skaczę, a czasem przenoszę ciężary.

Jarosław Domański

fizjoterapeuta

Jarosław Domański
Małgorzata Klucz-Dąbrowska

Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek Fizjoterapia i studiów podyplomowych „Wczesna Interwencja, pomoc dziecku i rodzinie”, a także certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, PNFu i Kinesiotapingu. Od czasu ukończenia studiów jestem związana zawodowo z Ośrodkiem Wczesnej Interwencji przy ulicy Pilickiej w Warszawie, gdzie pracuję z najmłodszymi dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwoju. Prywatnie żona, mama Felka i Franka, wielka fanka biegania, indoor cyclingu i zdrowego odżywiania.

Małgorzata Klucz-Dąbrowska

fizjoterapeuta

Jestem absolwentką logopedii oraz pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studiów podyplomowych „Neurologopedia kliniczna z wczesną interwencją logopedyczną” na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Doświadczenie zbierałam w Ośrodku Wczesnej interwencji dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną na ul. Pilickiej w Warszawie, w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Zielona Akademia” w podwarszawskim Wierzbinie, przedszkolach terapeutycznych dla dzieci z autyzmem „Małe Kajtki” a obecnie w przedszkolu Fundacji Scolar. Uczestniczyłam w kursach doszkalających m.in. szkolenie „Terapia PNF w dysfunkcjach wewnętrzno- i zewnętrzno-oralnych”, szkolenie Makaton I stopień, „Narzędzie M-CHAT-R/F – praktyczne zastosowanie w monitorowaniu rozwoju dziecka”, „Stymulacja mechanizmów lewopółkulowych – usprawnianie pracy lewej półkuli mózgu”, „Centralne zaburzenia przetwarzania słuchowego jako nowe spektrum zaburzeń na poziomie CUN”, „Wykorzystanie elementów metody verbotonalnej w terapii dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej” cz. 1. W czasie wolnym od pracy chodzę na ściankę wspinaczkową, czytam, spędzam czas z bliskimi.

Zuzanna Kurtyka

neurologopeda kliniczny

Zuzanna Rybak
Jakub Wojtczak

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – kierunek fizjoterapia. Specjalizuję się w ortopedii i urazach sportowych oraz medycznym treningu terapeutycznym dla dorosłych i dzieci. W swojej pracy wykorzystuję terapię manualną według koncepcji Maitland, techniki powięziowe, kinesiotaping, techniki relaksacji tkanek miękkich oraz spersonalizowany trening motoryczny. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę i umiejętności z zakresu fizjoterapii poprzez udział w kursach i warsztatach. W wolnych chwilach biegam po górach i lasach, skaczę na koncertach i czytam dobre książki :)

Jakub Wojtczak

fizjoterapeuta

Od początku pracy zawodowej dążę do niesienia pomocy najmłodszym pociechom. W tym celu wybrałam studia w Akademii Medycznej na kierunku fizjoterapia. Dzięki pozytywnemu nastawieniu do ludzi, mojej empatii w kontaktach z najmłodszymi oraz poświęceniu się dobru pacjentów a także, co nie mniej ważne, poprzez systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji w wybranej ścieżce zawodowej zdobyłam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Zauroczona maluszkami, pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradni rehabilitacyjnej dla dzieci i młodzieży i w żłobku integracyjnym. Zaangażowanie w pracy, łatwość nawiązywania kontaków, znajmość języków obcych oraz mnóstwo pozytywnego nastawienia z sukcesem wykorzystywałam w kontaktach z dorosłymi w ośrodku sanatoryjnym Wital, a w ostatnich latach przede wszystkim w Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży MARZENIA.
Bezustannie staram się rozwijać zawodowo, poznając nowe metody i techniki rehabilitacji. Ukończyłam m. in. kursy: NDT Bobath dla dzieci, Kinesio taping, Kompleksowej diagnostyki i terapii wad postawy oraz skolioz z wykorzystaniem elementów znanych metod terapeutycznych, WATSU 1, kurs podstawowy i zaawansowany z zakresu terapii na urządzeniu LOKOMAT.
Sama jestem matką wspaniałej trójki małych dzieci, więc trud codziennego wychowania, umiejętność pozytywnego myślenia a także zdolność praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy w kontaktach z dziećmi w połączeniu z moją cierpliwością sprawiają, że nie boję się nowych wyzwań i ciężkiej pracy.

Joanna Ciupa

fizjoterapeuta

Joanna Ciupa
Aleksandra Kasprzyk

Jestem logopedą i audiologiem ogólnym, absolwentką logopedii z audiologią na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracowałam w jednym z lubelskich przedszkoli, prowadząc profilaktyczne zajęcia grupowe oraz terapie indywidualne dzieci z wadami wymowy. Doświadczenie zdobywałam także podczas studiów, gdzie w ramach koła naukowego uczestniczyłam w wielu konferencjach logopedycznych, a także obserwowałam i współprowadziłam zajęcia dla osób z zaburzeniami językowymi w różnym wieku.
Po przeprowadzce do Warszawy podjęłam pracę w przedszkolu integracyjnym, gdzie wspieram rozwój językowy (i nie tylko) dzieci w normie oraz maluchów, które stanowią większe wyzwania i wzbogacają mnie o nowe doświadczenia.
W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, a w sezonie zimowym na łyżwach. Gdy pogoda nie dopisuje, chętnie sięgam po książkę lub włączam dobry film. Dbam także o relacje z bliskimi. 

Aleksandra Kasprzyk

logopeda

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyłam kurs PNF oraz "Skoliozy - diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne". Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Interesuję się tematyką skolioz oraz wad postawy a prowadzenie zajęć korekcyjnych dla dzieci i młodzieży to dla mnie ogromna przyjemność i motywacja do dalszego poszerzania swojej wiedzy.
Poza pracą prowadzę aktywny tryb życia, lubię biegać, planować, celebrować czas z rodziną i spędzać czas na ukochanych Mazurach :-)

Maria Galejczuk

fizjoterapeuta

Ewa Bednarz

Jestem pedagogiem specjalnym edukacji i terapii dzieci z autyzmem, oligofrenopedagogiem, terapeutą integracji sensorycznej oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej. Posiadam także uprawnienia do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych wad postawy.
Zdobywałam doświadczenie pracując z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Obecnie kontynuuję studia psychologiczne oraz systematycznie podwyższam kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach.
Prywatnie jestem mamą dziecka ze spektrum autyzmu, dlatego pomoc w kształceniu dzieci z orzeczeniem stała się moją pasją. Każdy mały sukces ucznia staje się moim sukcesem, który cieszy, inspiruje oraz motywuje do dalszej pracy.  

Ewa Bednarz

terapeuta integracji sensorycznej

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zaczęłam zdobywać już w czasie studiów poprzez liczne praktyki zawodowe w placówkach zajmujących się rehabilitacją dziecięcą m.in. w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi - od urodzenia do 18 roku życia, z zaburzeniami rozwoju ruchowego, wadami postawy jak również z różnymi schorzeniami ortopedycznymi i neurologicznymi. Ponadto jestem terapeutą integracji sensorycznej, diagnozuje i pracuje z dziećmi z nieprawidłowym przetwarzaniem bodźców sensorycznych. Ciągle poszerzam swoja wiedzę poprzez uczestnictwo w rożnych kursach, szkoleniach, konferencja czy warsztatach.
Prywatnie jestem żoną a także mamą małego Józia, któremu aktualnie poświęcam większość czasu. Uwielbiam obserwować rozwój dziecka i cieszyć się jego choćby najmniejszymi sukcesami i niestandardowymi rozwiązaniami. W wolnych chwilach chętnie czytam książki z zakresu psychologii dziecięcej oraz planuję podróże. 

Aleksandra Wrońska

fizjoterapeuta

Aleksandra Wrońska
Wszystkie dyplomy i certyfikaty dostępne są do wglądu naszych pacjentów w siedzibie gabinetu
StrefaReha
Adres

ul. Bolkowska 1
lok. 3 i 36 
01-466 Warszawa
(Bemowo-Górce)

Dane kontaktowe

e-mail: kontakt@strefareha.pl
telefon: 661 341 392

This web page was built with Mobirise templates