Nasz zespół to zgrana ekipa doświadczonych terapeutów. 

Renata Domańska

fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą dziecięcym, absolwentką Wydziału Rehabilitacji AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2008 r. w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Warszawie, gdzie prowadziłam terapię pacjentów m.in. ze schorzeniami neurologicznymi, zespołami genetycznymi, zaburzeniami napięcia mięśniowego, problemami z przetwarzaniem bodźców sensorycznych oraz wadami postawy. W ostatnich latach współpracowałam z Centrum Medycznym Damiana i placówkami Lux Med.
Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, PNF, Kinesiotapingu oraz diagnostyki Metodą Prechtla. Ukończyłam również szkolenie specjalistyczne Fundacji SMA dotyczące pracy z chorymi na rdzeniowy zanik mięśni. Wciąż rozwijam się zawodowo, podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w kolejnych kursach i warsztatach dotyczących fizjoterapii dziecięcej.
Prywatnie jestem żoną, mamą dwóch córek i opiekunem sporej gromady zwierząt, które aktywnie organizują mi każdą wolną chwilę :).

Jarosław Domański

fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym, absolwentem Wydziałów Rehabilitacji i Wychowania Fizycznego AWF w Warszawie. Od 2008 roku zajmuję się pacjentami z wadami postawy oraz osobami cierpiącymi na dolegliwości układu ruchu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyte na wielu kursach z zakresu terapii manualnej wykorzystuję w pracy z dziećmi i dorosłymi. Stale dążę do doskonalenia technik terapeutycznych i poznawania nowych metod rehabilitacji. W wolnym czasie trochę biegam, trochę skaczę, a czasem przenoszę ciężary.

Dorota Pawłowicz

psycholog

Jestem psychologiem, ukończyłam KUL w 2007 r. ze specjalizacją psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Pracowałam cztery lata w Centrum Zdrowia Dziecka w Poradni dla dzieci z Autyzmem, gdzie prowadziłam diagnozę oraz terapię indywidualną i grupową. Dwa lata spędziłam w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Warszawie, gdzie zajmowałam się dziećmi z autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa oraz różnymi schorzeniami neurologicznymi i genetycznymi. W międzyczasie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Sportu, po których pracowałam m.in. ze wspinaczami i rowerzystami nad ustalaniem sobie celów startowych, sposobami ich realizacji oraz relaksacją. Od kilku lat pracuję jako terapeuta Integracji Sensorycznej w Zespole Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych nr 1 na ul. Zawiszy 13 oraz w kilku prywatnych gabinetach. Ostatnio wraz z moim Super Psem – Nordim, ukończyliśmy szkolenie teoretyczne i praktyczne w kierunku dogoterapii, więc zaczynamy prężnie działać. Codziennie jeżdżę na rowerze, biegam też maratony, wspinam się na wysokie góry, jestem pilotem paralotni.

Małgorzata Klucz-Dąbrowska

fizjoterapeuta

Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek Fizjoterapia i studiów podyplomowych „Wczesna Interwencja, pomoc dziecku i rodzinie”. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodku wczesnej Interwencji na Pilickiej gdzie pracowałam z dziećmi z problemami rozwojowymi.
Od 2015 roku jestem pracownikiem Oddziału neonatologii, intensywnej terapii i patologii noworodka w w Szpitalu im Świętej Rodziny przy ulicy Madalińskiego w Warszawie, gdzie pracuje z dziećmi urodzonymi przedwcześnie, oraz z noworodkami z innymi problemami.
Jestem certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, Vojty, Afe. Diagnostykiem metody Vojty i Prechtla .

Prywatnie- żona, mama 3 chłopaków. W wolnym czasie lubię dłubać w ogrodzie i wymyślać kolejne nieskuteczne diety 😉.

Jakub Wojtczak

fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – kierunek fizjoterapia. Specjalizuję się w ortopedii i urazach sportowych oraz medycznym treningu terapeutycznym dla dorosłych i dzieci. W swojej pracy wykorzystuję terapię manualną według koncepcji Maitland, techniki powięziowe, kinesiotaping, techniki relaksacji tkanek miękkich oraz spersonalizowany trening motoryczny. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę i umiejętności z zakresu fizjoterapii poprzez udział w kursach i warsztatach. W wolnych chwilach biegam po górach i lasach, skaczę na koncertach i czytam dobre książki :)

Joanna Ciupa

fizjoterapeuta

Od początku pracy zawodowej dążę do niesienia pomocy najmłodszym pociechom. W tym celu wybrałam studia w Akademii Medycznej na kierunku fizjoterapia. Dzięki pozytywnemu nastawieniu do ludzi, mojej empatii w kontaktach z najmłodszymi oraz poświęceniu się dobru pacjentów a także, co nie mniej ważne, poprzez systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji w wybranej ścieżce zawodowej zdobyłam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Zauroczona maluszkami, pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradni rehabilitacyjnej dla dzieci i młodzieży i w żłobku integracyjnym. Zaangażowanie w pracy, łatwość nawiązywania kontaków, znajmość języków obcych oraz mnóstwo pozytywnego nastawienia z sukcesem wykorzystywałam w kontaktach z dorosłymi w ośrodku sanatoryjnym Wital, a w ostatnich latach przede wszystkim w Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży MARZENIA.
Bezustannie staram się rozwijać zawodowo, poznając nowe metody i techniki rehabilitacji. Ukończyłam m. in. kursy: NDT Bobath dla dzieci, Kinesiotaping, Kompleksowej diagnostyki i terapii wad postawy oraz skolioz z wykorzystaniem elementów znanych metod terapeutycznych, WATSU 1, kurs podstawowy i zaawansowany z zakresu terapii na urządzeniu LOKOMAT.
Sama jestem matką wspaniałej trójki małych dzieci, więc trud codziennego wychowania, umiejętność pozytywnego myślenia a także zdolność praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy w kontaktach z dziećmi w połączeniu z moją cierpliwością sprawiają, że nie boję się nowych wyzwań i ciężkiej pracy.

Adam Wójcicki

fizjoterapeuta

W zawodzie fizjoterapeuty pracuję nieprzerwanie od 2011 r. Uczę ludzi ruszać się w sposób swobodny i bezbolesny. W pracy z osobami dorosłymi duży nacisk kładę na edukację prozdrowotną, zwiększenie siły mięśni, odzyskanie pełnych zakresów ruchu i kontrolę motoryczną. Kiedy pracuję z dziećmi, to do zajęć dodaję elementy gier ruchowych tak, żeby ruch był wszechstronny i sprawiał przyjemność.

Swoje umiejętności zwiększałem uczestnicząc w kursach dla fizjoterapeutów:
- Kurs Zintegrowane Metody Fizjoterapii (dr Tomasz Wroński, dr Grzegorz Magoń, dr Adrian Kużdżał)
- Kurs Funkcjonalna Mobilizacja 1 (dr Gregory Paprocki)
- Kurs PNF – poziom podstawowy (dr Agnieszka Stępień)
- Kurs Terapii Manualnej wg Ackermanna (dr Jarosław Jasięga)
- Szkolenie Trening siłowy w terapii bólu pleców (Mgr Kamil Góra)

Mogę pomóc w pozbyciu się bólu, poprawieniu wzorca chodu, odzyskaniu sprawności po wypadku, rozruszaniu „zastanych” mięśni, poprawieniu wzorca oddychania, poprawieniu zdolności odzyskiwania równowagi i chętnie nauczę robienia przysiadów. Zapraszam serdecznie. 

Zuzanna Gierlak-Wójcicka

fizjoterapeuta

W swojej pracy wykorzystuje ulubiony PNF a także elementy Funkcjonalnej Terapii Manualnej wg IPA (Institute of Physical Arts) i Core First Strategies (Edukacja i trening ochrony kręgosłupa oparty na tonicznej stabilizacji mięśniowej) wg IPA (Institute of Physical Arts) czy kinesiotaping.

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (studia licencjackie i magisterskie).
Przez lata jako kadra związana z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji.
W Klinice Neurologii zajmuje się zarówno dziećmi jak i dorosłymi z chorobami nerwowo-mięśniowymi. Szkoli także fizjoterapeutów i lekarzy ze skal funkcjonalnych stosowanych w SMA i planowania na ich podstawie rehabilitacji.
Oprócz tego pracuje z dziećmi i młodzieżą z wadami postawy i skoliozami oraz dorosłymi z bólami kręgosłupa.
Prywatnie mama, żona, pasjonatka fotografii, jazdy konnej, muzyki i tańca Forró.

fizjoterapeutka z Kliniki Neurologii CSK UCK WUM
certyfikowany terapeuta metody PNF 

Iwona Piotrowska

pedagog, terapeuta SI

Jestem pedagogiem, absolwentką UMCS ze specjalizacją pedagogika wczesnoszkolna i integracyjna oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej (pedagogika przedszkolna), a także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej SI. Towarzyszenie dzieciom to moja pasja – pracowałam jako niania, nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz terapeuta integracji sensorycznej. Przez dwa lata byłam wolontariuszem pracującym metodą opcji. Wciąż poszerzam swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Każde dziecko traktuję indywidualnie, staram się pracować nieszablonowo jako główny cel stawiając sobie tworzenie bezpiecznej relacji oraz patrzenie na dziecko z dostrzeganiem całej jego wyjątkowości. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek, uwielbiam długie spacery, czytanie i kreatywne prace plastyczne.  

Wszystkie dyplomy i certyfikaty dostępne są do wglądu naszych pacjentów w siedzibie gabinetu

StrefaReha
Adres

ul. Bolkowska 1 lok. 36 
01-466 Warszawa
(Bemowo-Górce)

Dane kontaktowe

e-mail: kontakt@strefareha.pl
telefon: 661 341 392

Polecamy

Sport Generation